Auto-BlakWarszawa Skoda


Posiadasz skodę na gwarancji i szukasz autoryzowanego serwisu? Firma Auto Blak będzie w stanie Ci pomóc. Specjalizuje się w profesjonalnej naprawie tych modeli aut oraz posiada stosowną autoryzację.

Nie da się ukryć, że skoda w Warszawie to dość popularna marka. Niepowtarzalna estetyka i wyjątkowy komfort jazdy to tylko niektóre z cech jej środków transportu. Co jednak robić, gdy ulegną awarii? Samochód na gwarancji nie powinien zostać oddany w ręce amatora. Doświadczeni fachowcy posiadają dostęp do oryginalnych części zamiennych w korzystnej cenie oraz nowoczesnych narzędzi warsztatowych. Na stronie internetowej pod linkiem auto-blak.pl przedstawiono szczegóły oferty. Wśród naprawianych modeli skody znajdują się między innymi Citigo, Kodiaq, Fabia, Octavia i Yeti. Firma zajmuje się również ubezpieczeniami i oferuje auto detailing.

Utworzono: 2018-10-18

Wystaw komentarz  • Ja zm oją Fabią jeżdżę tylko do warszawskiego warsztatu Auto-Blak. Po pierwsze mam tam najbliżej, a po drugie mam pewność, że moim autem zajmą się profesjonaliści.
    2018-10-25 10:00:09
    przez: Daria Wilk
    4


Informacje:

Nazwa: Auto-Blak
Adres: Farbiarska 25a
Kod pocztowy: 02-862
Miejscowość: Warszawa
Telefon: +48 22 899 19 66
WWW: https://auto-blak.pl/
Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)
Podobne FirmyBM Medycyna Estetyczna i Laseroterapia

https://klinikagoclaw.pl/

JDS Consulting sp. z o.o. sp.k.

https://odoserwis.pl

Polska Stolarka Budowlana PSB Okna

https://psb-okna.pl/

© Copyright 2019 | www.usnowysacz.pl