Egeria Sp.z o.o.Egeria Sp.z o.o. - Pielgrzymki do Ziemi Świętej


Izrael czy Jordania to jedne z najczęściej wybieranych przez chrześcijan kierunków, jeśli chodzi o pielgrzymki. To właśnie tam mają oni szansę iść śladami Syna Bożego, zwiedzić miejsca znane im z Pisma Świętego, a także oddać się w pełni modlitwie w zakątkach, które tylko do tego napawają. 

Wie o tym dokładnie biuro pielgrzymkowe egeria.lublin.pl, które od lat zajmuje się profesjonalną organizacją pielgrzymek samolotowych do wybranych zakątków świata. Wśród tych najczęściej wybieranych i cieszących się największym zainteresowaniem znajdują się pielgrzymki do Ziemi Świętej, połączone z Jordanią lub obejmujące tylko Izrael. Co ważne, dane biuro oferuje także możliwość wybrania się do Ziemi Świętej w ważne święta chrześcijańskiej, jak chociażby Niedziela Palmowa. Już dziś zarezerwuj sobie miejsce, aby móc pogłębiać wiarę w całkiem innym wydaniu. 

Utworzono: 2019-02-08

Wystaw komentarz  • Jak pielgrzymka to tylko z biurem Egeria! Byłam z nimi w Ziemi Świętej i wyjazd zaliczam do bardzo udanych - jestem pod ogromnym wrażeniem atmosfery odwiedzanych miejsc.
    2019-04-10 15:40:35
    przez: nalyidsi
    4


Informacje:

Nazwa: Egeria Sp.z o.o.
Adres: Krakowskie Przedmieście 53
Kod pocztowy: 20-076
Miejscowość: Lublin
Telefon: +48 81 442 17 68
WWW: http://egeria.lublin.pl/
Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)
Podobne FirmyKuźnia Grafiki

https://kuzniagrafiki.pl/

PUH Florexpol Sp. z o.o.

https://florexpol.eu/

EdiBazzar

https://www.edibazzar.pl/

© Copyright 2019 | www.usnowysacz.pl