Madame ArtLaser q-swich Poznań | Madame Art


Jeszcze do niedawna osoby decydujące się na wykonanie tatuażu musiały bardzo dokładnie przemyśleć swą decyzję, gdyż dawała ona skutki na całe życie. Obecnie jednak bez trudu można pozbyć się niechcianego malunku na ciele. Jest to bardzo dogodne także w sytuacji, gdy tatuaż nie jest udany, a nie są to przecież rzadkie przypadki. Możliwość łatwego pozbycia się niechcianych tatuaży daje nowoczesny laser Q-swich. W Poznaniu zabiegom z jego użyciem można poddać się w klinice medycyny estetycznej Madame Art.

Zabiegi te pozwalają całkowicie pozbyć się ze skóry barwnika, bez względu na jego kolor. Skóra pozostaje przy tym gładka, nie ma na niej wyraźnych blizn czy innych defektów, a więc można usuwać malunki z dowolnych miejsc. Metoda ta nadaje się także do usuwania skutków źle wykonanego czy niechcianego makijażu permanentnego.

Utworzono: 2018-11-24

Wystaw komentarz  • W tym gabinecie medycyny estetycznej mamy możliwość wykonywania zabiegów, które sprawią, że poczujemy się jeszcze bardziej piękne. Myślę, że to jeden z lepszych gabinetów tego typu w Poznaniu.
    2019-03-13 09:37:31
    przez: rulieroni
    5


Informacje:

Nazwa: Madame Art
Adres: Katowicka 11
Kod pocztowy: 61-131
Miejscowość: Poznań
Telefon: 533 55 22 09
WWW: https://www.madameart.pl/
Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)
Podobne FirmyAPEX

http://apex.kepno.pl/

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

https://www.motocyklowysklep24.pl/

Ferguson Sp. z o.o.

http://ferguson-digital.eu/

© Copyright 2019 | www.usnowysacz.pl