Strefa SkokówSkoki ze spadochronem Leszno - https://www.strefaskokow.pl/


Od zawsze interesowały Cię ekstremalne sporty? Nie boisz się wyzwań i lubisz, gdy poziom adrenaliny w Twoim organizmie wzrasta? Odwiedź zatem stronę strefaskokow.pl i poznaj ofertę firmy, która organizuje skoki ze spadochronem w Lesznie. Szybowanie nad ziemią i oglądanie jej z lotu ptaka będzie dla Ciebie niezapomnianym doświadczeniem!

Firma organizuje loty w tandemie, zapewniając swoim klientom opiekę profesjonalnych instruktorów. Możesz mieć zatem pewność, że korzystając z jej oferty, nie narazisz swojego bezpieczeństwa, lecz zyskasz wyjątkowe wspomnienia. Skoki wykonywane są z wysokości ok. 4000 m. Przez pierwszą minutę skoku będziesz spadał swobodnie, bez spadochronu, co pozwoli Ci doświadczyć prędkości sięgającej 200 km/h. Następnie czeka Cię jeszcze kilkuminutowe szybowanie z otwartym spadochronem.

Odwiedź stronę firmy, by dowiedzieć się więcej o wrażeniach, jakie na Ciebie czekają. W jej ofercie dostępny jest również pakiet z fotorelacją ze skoku. Dzięki temu zyskasz niepowtarzalną pamiątkę.

Utworzono: 2018-12-03

Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Informacje:

Nazwa: Strefa Skoków
Adres: Skokowa 18
Kod pocztowy: 66-015
Miejscowość: Zielona Góra
Telefon: 532 817 544
WWW: https://www.strefaskokow.pl/
Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)
Podobne FirmySCANNER 3D "TECHNAR" Eugeniusz Bednarczyk

https://www.scanner3d.pl/

Allemeble

https://allemeble.com/

ZIELONA PRZESTRZEŃ - Usługi Ogrodnicze Jarosław Hebda

http://badylarze.com/

© Copyright 2019 | www.usnowysacz.pl