tesa tape Sp. z o.o.Taśmy pakowe


Sukcesy jakie ma na swoim koncie Tesa są wynikiem stosowania przez markę konsekwentnej polityki rozwoju. Wszelkie rozwiązania ułatwiające życie konsumentom cieszą się z ich strony dużą atencją i nie inaczej jest z asortymentem rekomendowanej marki. Obejmuje on między innymi rozmaite warianty taśm, które mogą być swobodnie wykorzystywane pod kątem montażu różnych ozdób oraz przedmiotów na ścianach i nie tylko. Pomagają one także w szykowaniu paczek.

Jeśli ktoś prowadzi chociażby sprzedaż wysyłkową lub zajmuje się świadczeniem usług spedycyjnych, taśmy pakowe na pewno będą dla niego przydatne. Pozwalają one bardzo szybko i przy tym skutecznie przygotować paczki o większych lub mniejszych rozmiarach – wszystko zależy od indywidualnych potrzeb użytkowników. Niska cena oferowanych taśm sprawia, że warto się w nie zaopatrzyć i robić użytek na co dzień.

Utworzono: 2018-04-23

Wystaw komentarz  • Ja często używam taśm pakowych ponieważ mam w domu mały sklep online . A te taśmy używane z firmy tesa są naprawdę dobrej jakości.
    2018-04-27 13:01:38
    przez: Iwo Nowakowski
    4


Informacje:

Nazwa: tesa tape Sp. z o.o.
Adres: Gnieźnieńska 32
Kod pocztowy: 61-021
Miejscowość: Poznań
Telefon: +48 61 8746 147
WWW: http://www.tesa.com/
Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)
Podobne FirmyAPEX

http://apex.kepno.pl/

RAJSKI SŁAWOMIR "SELECT"

https://www.motocyklowysklep24.pl/

Ferguson Sp. z o.o.

http://ferguson-digital.eu/

© Copyright 2019 | www.usnowysacz.pl