Alejafantazji.plSklep bdsm


Sklep internetowy alejafantazji.pl stworzył specjalny asortyment dla miłośników seksu bdsm. Sklep bdsm oferuje zróżnicowaną ofertę, która jest podzielona na kilka zakładek. Możesz kupić między innymi:

  • kajdanki, które są chyba jednym z najbardziej niepozornych gadżetów erotycznych. Zajmują mało miejsca i kosztują równie niedużo, a jednocześnie są źródłem niezwykłych doznań zarówno dla osoby, która jest skuta kajdankami, jak również dla osoby dominującej. Odgrywanie roli jest bowiem dla partnerów bardzo podniecające, a odpowiednie okoliczności mogą uczynić każdy seks niesamowitym przeżyciem;
  • piórka, maski i inne gadżety, za pomocą których możesz zadbać o specjalny nastrój;
  • całe zestawy do krępowania partnera.

W pozostałych zakładkach na stronie możesz znaleźć np. specjalne oferty dla fanów seksu analnego lub erotyczne gry karciane, jak również inne gadżety.

Utworzono: 2019-03-08

Wystaw komentarz  • Bielizna, którą zakupiłam na alejafantazji.pl, bardzo mi się podoba i co ważne mój partner też jest zachwycony (i rozgrzany do czerwoności kiedy ją zakładam). Co do wysyłki i obsługi w tym sklepie, to również nie mam żadnych zastrzeżeń. :)
    2019-06-10 11:15:38
    przez: dighuls
    3


Informacje:

Nazwa: Alejafantazji.pl
Adres: Al. Jana Pawła II 7
Kod pocztowy: 62-030
Miejscowość: Luboń
Telefon: 782233239
WWW: https://www.alejafantazji.pl/
Oceń:

Ocena (5 z 1 głosów)
Podobne FirmyPrzygody na obcasach

https://przygodynaobcasach.pl

Adrian Fedorowicz ZWROTAIR

https://zwrotair.pl

ZamarzyCiSię NATALIA KOZYRA

https://zamarzycisie.pl

© Copyright 2019 | www.usnowysacz.pl