ZIELONA PRZESTRZEŃ - Usługi Ogrodnicze Jarosław HebdaZIELONA PRZESTRZEŃ - Usługi Ogrodnicze Jarosław Hebda | Szkółka drzew iglastych prudnik


Żadne drzewa poza iglastymi nie są tak piękne o każdej porze roku. Latem zachwycają jasnymi przyrostami i pojawiającymi się szyszkami, zimą natomiast pięknie wyglądają pokryte szronem lub śniegiem i cieszą oczy zielenią. Jeżeli masz trochę miejsca w ogrodzie i pragniesz posadzić kilka drzew, które w dodatku chroniłyby Twój dom przed wiatrem, zdecyduj się na kilka iglaków oferowanych przez firmy ze strony badylarze.com. Jest tu szkółka drzew iglastych z Prudnika, która oferuje swoje sadzonki w pojemnikach, dzięki czemu mają one mocny system korzeniowy i zawsze się przyjmują. Wystarczy, że wybierzesz im właściwe stanowisko i posadzisz zgodnie ze sztuką ogrodniczą, a odwdzięczą się zdrowym i szybkim wzrostem.

W asortymencie firmy znajdują się potężne drzewa i karzełki, które pięknie wyglądają w grupach. Szkółkę tę założyli ludzie, którzy od dziecka marzyli o pracy w ogrodzie i jest to ich pasja. Poza prowadzeniem szkółki zajmują się także projektowanie ogrodów i innych terenów zielonych, dlatego mają potężną wiedzę, którą chętnie się z tobą podzielą, jeśli będziesz potrzebować pomocy.

Utworzono: 2019-02-13

Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Informacje:

Nazwa: ZIELONA PRZESTRZEŃ - Usługi Ogrodnicze Jarosław Hebda
Adres: Nowej Naprawy 49
Kod pocztowy: 48-231
Miejscowość: Lubrza
Telefon: 755-190-14-12
WWW: http://badylarze.com/
Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)
Podobne FirmySCANNER 3D "TECHNAR" Eugeniusz Bednarczyk

https://www.scanner3d.pl/

Allemeble

https://allemeble.com/

© Copyright 2019 | www.usnowysacz.pl