MAG-SERWIS Wózki WidłoweTanie wózki widłowe • MAG-SERWIS


Na rynku znaleźć można mnóstwo firm zajmujących się sprzedażą używanego sprzętu magazynowego, widlaków od różnych producentów, najczęściej w przystępnych cenach. Niestety nierzadko stan techniczny tych maszyn pozostawia wiele do życzenia. Oszczędności mogą być więc pozorne, gdyż na eksploatację wydaje się później ogromne pieniądze. Jednak w przypadku wyboru firmy MAG-SERWIS tego problemu na pewno nie będzie.

Choć w sprzedaży dostępne są tam naprawdę tanie wózki widłowe, to jednak firma zawsze udziela na nie długiej gwarancji. Wynika to z dbałości o stan techniczny. Wszystkie pojazdy z oferty, którą można sprawdzić na stronie mag.widlaki-wozki.pl, są bardzo dokładnie sprawdzone przed sprzedażą i oczywiście naprawiane, jeśli tylko jest taka potrzeba. Znalezienie maszyny idealnie spełniającej potrzeby na pewno nie będzie w tym miejscu problemem.

Utworzono: 2019-02-18

Wystaw komentarz  • Jak kupować wózki widłowe to tylko w MAG-SERWIS - mają dobre ceny i widlaki od różnych producentów, nowe i używane - każdy klient znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. :)
    2019-05-17 15:02:48
    przez: uromat
    5


Informacje:

Nazwa: MAG-SERWIS Wózki Widłowe
Adres: Rogatka 12C
Kod pocztowy: 62-860
Miejscowość: Opatówek
Telefon: +48 603 80 20 20
WWW: http://www.mag.widlaki-wozki.pl/
Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)
Podobne FirmyEdica Sp. z o.o.

https://www.edica.pl/

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

https://fjallraven.trekkersport.com.pl/

Rock & Flower Studio

https://rfstudio.pl/

© Copyright 2023 | www.usnowysacz.pl