MaxsoteSerwer prestashop - Maxsote


Jeśli zastanawiasz się, jaki serwer wybrać do sklepu PrestaShop, to warto, abyś zastanowił się, jak szybko strona ma się ładować, a także jak bardzo ma być wydajny. Na maxsote.pl znajdziesz ofertę firmy, która dostarcza serwery dedykowane i VPS. Specjalizuje się również w usługach pozycjonowania, dzięki czemu Twoja witryna internetowa będzie bardziej "lubiana" przez wyszukiwarkę Google.

Warto dodać, że firma zajmuje się przygotowywaniem spersonalizowanej grafiki pod sklepy internetowe, a także logotypów i bannerów reklamowych. Zadbaj o to, by efekt wizualny był ciekawy dla Twojego klienta. To pomoże Ci go zatrzymać. Dodatkowo zajmuje się tworzeniem aplikacji dedykowanych, obsługą prawną, a także projektowaniem sklepów. Wykorzystuje między innymi moduły Sote, Magento i PrestaShop. Zajrzyj na stronę, by dowiedzieć się więcej o jej działaniu.

Utworzono: 2018-07-11

Wystaw komentarz  • Firma Maxsote to godny zaufania partner w zakresie e-commerce! Dzięki ich rozwiązaniom nasz sklep internetowy funkcjonuje teraz bez zarzutu, w przyjazny dla klientów sposób.
    2019-05-22 11:20:03
    przez: imool
    3


Informacje:

Nazwa: Maxsote
Adres: strzelców bytomskich 87B
Kod pocztowy: 41-914
Miejscowość: bytom
Telefon: 506 944 985
WWW: https://maxsote.pl
Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)
Podobne FirmyMalaya Sp. z o.o.

http://enfamilwsieci.pl/

Księciunio

https://www.ksieciunio.pl/

RoyalDekor Ewelina Stępień

https://royaldekor.pl/

© Copyright 2023 | www.usnowysacz.pl