Pogotowie ZamkoweWarszawa ślusarz


Oferta przedstawiona na stronie internetowej pogotowiezamkowe.com.pl może zainteresować osoby, które poszukują ślusarza. Mogą one liczyć na awaryjne otworzenie samochodu lub drzwi do mieszkania, jak również na naprawę, montaż i wymianę zamków. Firma działająca na powyższej stronie gwarantuje szybką reakcję na zgłoszenia. Zapewnia ona serwis zamków różnych znanych marek, w tym Gerda, Optimus, Omega, Sezam, Alfa i Zbigmet. Zajmuje się profesjonalnym dorabianiem kluczy. Działa przez całą dobę od poniedziałku do niedzieli. Oferuje przeglądy okresowe, a także usługi konserwacyjne.

Otwarcie zamku, do którego klient nie ma kluczyka, odbędzie się sprawnie i bez zbędnych uszkodzeń. Wszystkie zlecone zadania wykonują specjaliści w swoim fachu. Korzystają oni z profesjonalnych narzędzi. Wymianę zamków przeprowadzają tak, aby nie uszkodzić drzwi.

Do firmy mogą zgłosić się osoby, których przedmiotem zainteresowania jest ślusarz działający w Warszawie i w okolicy. Zostanie im zapewniona kompleksowa obsługa.

Utworzono: 2021-12-04

Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Informacje:

Nazwa: Pogotowie Zamkowe
Adres: Pl. Konstytucji 2
Kod pocztowy: 00-552
Miejscowość: Warszawa
Telefon: 501 12 12 12
WWW: https://www.pogotowiezamkowe.com.pl
Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)
Podobne FirmyBM Medycyna Estetyczna i Laseroterapia

https://klinikagoclaw.pl/

JDS Consulting sp. z o.o. sp.k.

https://odoserwis.pl

Polska Stolarka Budowlana PSB Okna

https://psb-okna.pl/

© Copyright 2023 | www.usnowysacz.pl