PSIA KUCHNIA sp. z o.o.Treserki dla szczeniaka


W zbilansowanej diecie czworonogów musi znaleźć się miejsce na przysmaki. Psia Kuchnia stworzyła treserki dla szczeniaka, które są nie tylko smaczne, ale też zdrowe oraz urozmaicają proces wychowywania i naukę ciekawych sztuczek — każdy maluch chce zasłużyć na taką nagrodę. 

Psiacha to ręcznie wykonywane ciasteczka dla psów. Bazą przekąsek są wyłącznie naturalne składniki. Wykorzystywane jest mięso (np. królika, dzika, tuńczyka, kaczki), które jest nieprzetworzone i nie zawiera mączki rybnej albo innych spulchniaczy. Uzupełnieniem są świeże warzywa i przyprawy, pozbawione sztucznych barwników, konserwantów czy cukru. 

Smaczki mają skład bezpieczny dla psów, które mają problemy alergiczne, słabsze zdrowie albo są na diecie. Receptury zostały skomponowane tak, żeby wspierać procesy zachodzące w organizmie. Mają działanie przeciwzapalne, przeciwpasożytnicze i zawierają witaminy. Domowa manufaktura sprawia, że każdy produkt przygotowany jest bardzo dokładnie, a skład był konsultowany z lekarzami weterynarii. 

Utworzono: 2020-05-23

Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Informacje:

Nazwa: PSIA KUCHNIA sp. z o.o.
Adres: Grunwaldzka 9
Kod pocztowy: 62-020
Miejscowość: Swarzędz
Telefon: 570 140 070
WWW: https://psiacha.pl
Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)
Podobne FirmyEdica Sp. z o.o.

https://www.edica.pl/

Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda

https://fjallraven.trekkersport.com.pl/

Rock & Flower Studio

https://rfstudio.pl/

© Copyright 2023 | www.usnowysacz.pl