xProfis - Oprogramowanie dla Poligrafii i produkcji opakowańSystem ERP Wrocław | xProfis - Oprogramowanie dla Poligrafii i produkcji opakowań


Nowoczesne przedsiębiorstwa nie mogą dziś uciec od skutecznego zaplecza IT. Decyduje ono w dużej mierze o tym, czy dany podmiot będzie w stanie nawiązać skuteczną rywalizację z innymi przedsiębiorstwami aktywnymi na rynku. Dopasowany do potrzeb system ERP we Wrocławiu stanowi ogromną szansę dla każdego, kto chce skuteczniej kierować pracami swojego zakładu. W tym przypadku chodzi o bardzo konkretne branże z kręgu poligrafii oraz profesjonalnych wydruków.

Specjaliści z X Profis mają w tym zakresie sporo do zaproponowania. Od lat rozwijają własny, autorski system. Początkowo dedykowany mniejszym zakładom, ale dziś z powodzeniem wykorzystywany także przez znacznie większe podmioty. Rekomendowane rozwiązania mogą być dowolnie skalowane i modyfikowane, tak aby klient biznesowy otrzymał do ręki dokładnie takie narzędzia, jakie będą mu w danym momencie niezbędne.

Utworzono: 2019-09-07

Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.Informacje:

Nazwa: xProfis - Oprogramowanie dla Poligrafii i produkcji opakowań
Adres: Rodzinna 9a
Kod pocztowy: 53-029
Miejscowość: Wrocław
Telefon: 071 33 23 600
WWW: https://xprofis.pl/
Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)
Podobne FirmySalon Masażu Bogini Bastet

https://www.boginimasazu.pl/

LUPU s.c.

https://luppopuppo.pl/

lasvegasparty

http://lasvegasparty.pl/

© Copyright 2023 | www.usnowysacz.pl